Rowery dla dzieci

Wiosna i lato to czas, kiedy chętniej spędzamy czas na świeżym powietrzu, zwłaszcza z dziećmi. Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce, w którym znaleźć można ogromny wybór zabawek, które z powodzeniem można stosować na zewnątrz. Wśród nich znajdują się różnego rodzaju rowerki dla dzieci. Jakie? Sprawdź!

Pierwszy rowerek dziecięcy – jaki model wybrać?

Z momentem ustabilizowania pozycji siedzącej przez malucha, a w dalszej przyszłości postawieniem pierwszych kroków, rodzice mogą się rozglądać za różnego rodzaju pojazdami dla swoich pociech. W asortymencie prowadzonego przez nas sklepu internetowego znajdują się różnego rodzaju jeździki i rowerki trójkołowe. Pierwsze z wymienionych to pojazdy, które sprawdzą się nawet w przypadku maluchów, które jeszcze nie do końca radzą sobie z chodzeniem. Najczęściej pojazdy te mają kształt samochodzików, a jeżdżące nimi dzieci odpychają się od podłoża nóżkami.

Z kolei rowerki trójkołowe dla maluchów posiadają jedno koło z przodu i dwa z tyłu. Jest to bardzo stabilny pojazd, który stanowi naturalne przejście między jeździkiem, a późniejszym rowerem na dwóch kółkach. Wspomniane produkty dostępne są w naszej ofercie w wielu kolorach, wzorach i rozmiarach. Niektóre modele posiadają także wyciąganą rączkę, dzięki czemu pojazd może być pchany przez rodzica podczas spaceru.

Rowerki biegowe – na czym polega ich fenomen?

Z roku na rok coraz większą popularnością wśród rodziców małych dzieci, cieszą się rowerki biegowe, które sprawdzają się już u dwulatków. Zaleca się, by przygodę z dwukołowcami maluch zaczął właśnie od rowerka biegowego, które idealnie przygotowuje do dalszej jazdy na pojazdach wyposażonych w pedały. Pojazd ten doskonale uczy takich umiejętności, jak utrzymywanie równowagi, skręcanie czy zawracanie bez konieczności schodzenia. Ponadto takie urządzenie można zabrać na wspólny spacer i mieć pretekst, by oduczyć malucha jazdy w wózku czy noszenia na rękach.

W asortymencie naszego sklepu internetowego wszystkie rowerki dostępne są w kolorystyce i wzorach odpowiednich zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Produkty te idealnie nadają się na urodziny, Dzień Dziecka czy święta.

Aktywne filtry